Interskole Program / Interschools Programme

22 Julie tot 26 Julie  2019

Die Weslander borg vanjaar weer die interskole boekie. Kultuur-en sportfotos word geneem op 10 Junie. Leerders kom in sweetpakke skooltoe en verklee na kultuurfotos in sportdrag.

The Weslander is sponsoring the Interschools booklet once again. Photos of the cultural and sport teams will be taken on the 10 June. Please come to school in tracksuits for cultural photos, whereafter learners will change into sportswear.

Kultuur-interskole spanne | Teams for Cultural Interschools

 25 July 2019 at Topolino

Skool sluit om 12h00 en Interskole begin om 14h00 | School closes at 12h00 and programme will start at 14h00

Tegnologie / Technology

Gr.1 Rian Thiart
Gr.2 Jano Bester
Gr.3 Eckard Koch
Gr.4 Christopher Mouton
Gr.5 Willie Gaybba
Gr.6 Cohin Rossouw
Gr.7 Henco Thiart

Kuns / Art

Gr.1 Zoe Jooste / Ilke-K Kordom
Gr.2 Gabriella Heugh / Mieke J van Rensburg
Gr.3 Eva Daniëls / Grace Chakombera
Gr.4 Natalie Knowles / Ianthe Strauss
Gr.5 Danré Briel / Stiaan Le Roux
Gr.6 Haili Maartens / Lesley Claassen
Gr.7 Jarred Faulmann / Minke Meeding

Skaak / Chess

Isabel Kilroe-Smith
Evan Jordaan
Linden Jordaan
Jeanine Jordaan
Delano Erasmus

Kuns / Art

Gr.1 Zoe Jooste / Ilke-K Kordom
Gr.2 Gabriella Heugh / Mieke J van Rensburg
Gr.3 Eva Daniëls / Grace Chakombera
Gr.4 Natalie Knowles / Ianthe Strauss
Gr.5 Danré Briel / Stiaan Le Roux
Gr.6 Haili Maartens / Lesley Claassen
Gr.7 Jarred Faulmann / Minke Meeding

Small talk – Juniors

Graad 1 Christine Koch / Ivan Meyer
Graad 2 Almari Pelser / Sergio Paulo
Graad 3 Shaqeel Jooste / Liane Kruger

Algemene Vasvrae / General knowledge – Seniors

Graad 4 Keoratile Monnanyane / Lauren Blaauw
Graad 5 Lohan Mouton / Wikus Redelinghuys
Graad 6 Christin Maynard / Jaydee Mornet
Graad 7 Charl Philip Visser / Nicholas Mouton

Sport-interskole spanne / Sport teams for Interschools

Gholf /Golf: 22 Julie at the  Mashie course from 13h00

A:

  • Alec Barends
  • Aris Barends
  • Charl Philip Visser
  • Ewout Oosthuizen
  • Louis Greeff
  • Ando Goosen

Gholf / Golf: 22 Julie at the  Mashie course from 13h00

B:

  • Jano Bester
  • Driaan Bester
  • Noah James
  • Eckhard Koch
  • Divan van Dijk
  • Norman Mirisau
Landloop / Cross Country: 23 Julie te LCE om 14h30

Ope afdeling waaraan enige leerder mag deelneem/no limited entry for participation

Distances:
u/7, u/8, u/9 to run 1.5 km
u/10 & u/11 to run 2.5km
u/12 & u/13 to run 3.5km

    Hokkie / Hockey 24 July at Longacres from 14h30

    Longacres het die volgende spanne beskikbaar/ The following teams are available:

      0/9 Dogters / u/9 girls

      Lienke Oosthuizen / Lisa Horn
      Jocelyn Greyling / Chloe Filander
      Niena Viljoen / Mieka Blom (R)
      Tanisha Cleophas / Lyla Hauptfleisch (R)

        0/9 Seuns / u/9 boys

        Zian Engelbrecht / Jared Lewis
        Eckhard Koch / Shaqueel Jooste
        Caylem Ocks / Caleb James (R)
        Manson Lucas / Matthew Harford (R)

          0/11 seuns / u/11 boys

          Christopher Mouton / Lohan Mouton
          Ewout Oosthuizen / Kyle Wait
          Alec Barends / Stiaan Le Roux
          Danré Briel / Mateo Sampayo (R)
          Liam Knee / Hunter Grieve (R)

            0/13 dogters / u/13 girls

            Christin Maynard / Laiken Adams
            Lanel Engelbrecht / Amber de Nicker
            Lienke Nel / Nini Blaauw
            Tanatswa Mafume / Elmé Roos
            Kate du Rand / Moyra Connoway
            Isabel Kilroe-Smith / Lucrecia van Boven (R)

              0/13 seuns / u/13 boys

              Aris Barends / Nicolas Mouton
              Raphael Lawrence / Matthew Hans
              Charl Philip / Stiaan Le Roux
              Callum du Preez / Ando Goosen
              Ethan van Zyl / Pedrie J van Rensburg
              Alec Barends / Rafael Sampayo (R)

                Netball: 26 July at Longacres from 13h00

                 

                  Gr. R

                  Anika Basson / Lisa Rossouw
                  Mija Blom / Hannah Amira
                  Emile Horn / Zarah van Boven
                  Pippa Kleynhans / Keisha van Eden [R]

                    0/7

                    Thamar Mouton Zoë Horn
                    Robin-Lee Thyss ZoéJooste
                    Cara Potgieter Nikita Benn
                    Isabella de Koker Kendall Deacon [R]

                      0/8

                      Mieke J v Rensburg / Taylor-Hope Strydom
                      Morgan Claassen / Ankia van Zyl
                      Rhene vd Merwe / Ava Nel
                      Gabriella Heugh / Dani’lle van Tonder [R]

                        0/9

                        Lienke Oosthuizen / Lienke du Randt
                        Mieka Blom / Lisa Horn
                        Tanisha Cleophas / Niena Viljoen
                        Eva Daniels / Chloë Filander [R]

                          0/10

                          Keoratile Monnanyane / Zoë Cloete
                          Dané vd Merwe / Busisiwe Cuinica
                          Jeanine Jordaan / Lauren Blaauw
                          Jessica van Zyl / Maggi Erasmus [R]

                            0/11

                            Milla Coetzee / Lienke Nel
                            Amy Domorog / Intle Mki
                            Jade Kruger / Jenigin Blaauw
                            Bianca Engelbrecht / Zoe Porter [R]

                              0/12

                              Nina Nel / Amber Pfister
                              Jaydee Mornet / Christin Maynard
                              Amberley Bezuidenhout / Tanatswa Mafume
                              Kate du Rand / Inge vd Merwe (R)

                                0/13

                                Lanél Engelbrecht / Simoné Greyling
                                Marli Redelinghuys / Amber Pfister
                                Elmé Roos / Lucrecia van Boven
                                Taylor Barends / Esté Johannes (R)

                                  Rugby: 26 July at Longacres from 13h00

                                    Gr. R

                                    Simeon Pretorius / Cruden Williams
                                    Juvan JvRensburg / Noah Winder
                                    Diaan van Mollendorff / Calvin Morgan
                                    Aiden Tallie / Blake v Niekerk
                                    Eben van In / Brennan Botha
                                    Jaco-Adriaan Jordaan / Kevin v Jaarsveldt
                                    Kobus vd Heever / Dylan Frylinck

                                    0/8

                                    Bokomoso Mayokole / Izak Roets
                                    Sergio Paulo / Dieter du Toit
                                    Quade Ocks / Divan van Dijk
                                    Jano Bester / Alexander Muller
                                    Nocholas Coetzee / Janrico Frylinck
                                    Ashaz Khan [R]

                                    0/11

                                    Willie Gaybba / Liam Knee
                                    Leon Coetzee / Luke Adams
                                    Driaan Bester / Alec Barends
                                    Dihan Pieterse / Joshua Kruger
                                    Hein-Dawid du Randt / Jeandré Boois
                                    Kyle Wait / Danré Briel
                                    Wikus Redelinghuys / Christopher Mouton [R]
                                    Ewout Oosthuizen / Elgar Josephs [R]
                                    Lohan Mouton / Qhawe Lubambo [R]

                                    0/13B vs. Langebaan Primêr

                                    Rico Liebenberg / Joshua Viljoen
                                    Luan Albertus / Nicholas Mouton
                                    Evan Jordaan / Tharollo Manyokole
                                    Panashe Padzakashamba / Christiaan Rossouw
                                    Odhinn Coetzee / Henco Thiart
                                    Stiaan Le Roux / Cohin Rossouw
                                    Jay-Dee Kriel / Liam Stander
                                    Dylan Rodgers

                                    0/7

                                    J.C. Greeff / Jordan de Villiers
                                    Rian Thiart / Ivan Meyer
                                    Logan Mitchell / Ethan Stoutjesdyk
                                    Nico Welgemoed / Zingce Jekwa
                                    Thomas Hanekom / CJ Ndouvhada
                                    Dillen Erasmus (R)

                                    0/9

                                    Zian Engelbrecht / Caleb James
                                    Eckhard Koch / Shaqeel Jooste
                                    Jared Lewis / Louis Greeff
                                    Caylem Ocks / HD van Wyk
                                    MatthewHarford / Manson Lucas
                                    Noah James [R]

                                    0/13A

                                    Benn Myburgh Aris Barends
                                    Charl Philip Callum du Preez
                                    Ando Goosen Raphael Lawrence
                                    Jarred Faulmann Joshua Viljoen(R)
                                    Cohin Rossouw(R)

                                    %d bloggers like this: